Eulerpool Data & Analytics ASTA RICKMERS Schiffahrtsgesellschaft mbH & Cie. KG Hamburg, DE
Namn
ASTA RICKMERS Schiffahrtsgesellschaft mbH & Cie. KG
Adress
Neumühlen 19
22763 Hamburg
Huvudkontor
Marktplatz 1, 26954 Nordenham
Legal Entity Identifier (LEI)
5299005K98RJM0W7AU49
Legal Operating Unit (LOU)
5299000J2N45DDNE4Y28
Registrera
HRA 92153
Bolagsform
8Z6G
Företagskategori
Allmänt
Status
RETIRED
Valideringsstatus
Fullt bekräftat
Senast uppdaterad
2022-03-29
Nästa förnyelse
2015-01-27
Eulerpool API ASTA RICKMERS Schiffahrtsgesellschaft mbH & Cie. KG Omsättning, vinst, balansräkning, patent, anställda och mer Hamburg, DE
{
"lei": "5299005K98RJM0W7AU49",
"legal_jurisdiction": "DE",
"legal_name": "ASTA RICKMERS Schiffahrtsgesellschaft mbH & Cie. KG",
"entity_category": "GENERAL",
"entity_legal_form_code": "8Z6G",
"legal_first_address_line": "Neumühlen 19",
"legal_additional_address_line": "",
"legal_city": "Hamburg",
"legal_postal_code": "22763",
"headquarters_first_address_line": "Marktplatz 1",
"headquarters_additional_address_line": "",
"headquarters_city": "Nordenham",
"headquarters_postal_code": "26954",
"registration_authority_entity_id": "HRA 92153",
"next_renewal_date": "2015-01-27T10:42:22.000Z",
"last_update_date": "2022-03-29T12:23:31.000Z",
"managing_lou": "5299000J2N45DDNE4Y28",
"registration_status": "RETIRED",
"validation_sources": "FULLY_CORROBORATED",
"reporting_exception": "",
"slug": "ASTA RICKMERS Schiffahrtsgesellschaft mbH & Cie. KG,Hamburg,HRA 92153"
}
Andra företag inom samma jurisdiktion